Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 20.7 cm |
| Anbefalet brug | Computer, Spilkonsol |
| Bredde | 16.6 cm |
| Produkttype | Headset - kablet - USB-A |
| Vægt | 325 g |
| Dybde | 9.6 cm |
| Ørepudemateriale | Hukommelsesskum, kunstlæder |
| Stil | Spil |
| Producent | Razer |
DIVERSE
| Kabeloplysninger | USB-kabel - 1.3 m |
MIKROFON
| Type | Boom |
| Driftsmåde af mikrofon | Enkeltretning (super-cardioid) |
| Følsomhed | -42 dB |
| Følsomhedsmargen | +/- 3dB |
| Formfaktor | Headsetmikrofon |
| Frekvensrespons | 100 - 10000 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB (4-PIN USB, type A) |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke, mikrofon til/lyd fra |
KABEL
| Kabellængde | 1.3 m |
LYDUDGANG
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Impedans | 32 Ohm |
| Støvisolering | Ja |
| Lydeffekter | THX Spatial Audio |
| Magnetmateriale | Razer Triforce titanium |
| Egenskaber | Razer Chroma RGB |
| Følsomhed | 96 dB |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Blænder | 50 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.





