Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Computer, Spilkonsol |
| Yderligere funktioner | RGB-belysning |
| Produkttype | Headset - kablet - USB-A |
| Vægt | 285 g |
| Ørepudemateriale | Hukommelsesskum |
| Producent | Razer |
DIVERSE
| Kabeloplysninger | USB-kabel - 1.8 m |
MIKROFON
| Type | Boom |
| Driftsmåde af mikrofon | Uni-retning (HyperClear fleksibel kardioid) |
| Følsomhed | -42 dB |
| Følsomhedsmargen | +/- 3dB |
| Formfaktor | Headsetmikrofon |
| Frekvensrespons | 100 - 10000 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB (4-PIN USB, type A) |
FJERNBETJENING
| Styring | Mikrofon til/lyd fra, lydstyrke |
KABEL
| Kabellængde | 1.8 m |
LYDUDGANG
| Impedans | 32 Ohm |
| Magnetmateriale | Razer TriForce |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Følsomhed | 103 dB/mW |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Blænder | 40 mm |
| Lydudgangsmodus | 7.1 surroundkanal |
| Frekvensrespons | 12 - 28000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



