Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Spilkonsol, computer |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Produkttype | Headset - 2, 4/5 GHz - trådløs |
| Vægt | 293 g |
| Ørepudemateriale | FlowKnit-hukommelsesskum |
| Funktioner | Xbox Wireless-teknologi |
| Farve | Hvid |
| Producent | Razer |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 15 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig |
MIKROFON
| Type | Boom |
| Driftsmåde af mikrofon | Uni-retning (HyperClear fleksibel kardioid) |
| Følsomhed | -54 dB |
| Frekvensrespons | 100 - 10000 Hz |
FJERNBETJENING
| Styring | Game/chat-balance, mikrofon til/lyd fra-kontakt, partilstand, strøm tændt/slukket, lydstyrke, statusindikator |
LYDUDGANG
| Impedans | 32 Ohm |
| Magnetmateriale | Razer Triforce titanium |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Trådløs teknologi | 2, 4/5 GHz radiofrekvens |
| Støvisolering | Ja |
| Lydeffekter | Windows Sonic-surroundlyd |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Følsomhed | 108 dB |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Blænder | 50 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
