Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 3.99 cm |
| Bredde | 6.39 cm |
| Oversigt | Højrehåndet |
| Vægt | 55 g |
| Dybde | 12.71 cm |
| Enhedstype | Mus |
| Farve | Hvid |
| Producent | Razer |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Grip tape, trådløs dongle, USB-kabel (Type-C til Type-A) |
INDGANGSUDSTYR
| Bevægelsesopløsning | 35000 dpi |
| Grænseflade | USB |
| Antal knapper | 6 |
| Forbindelsesteknologi | Kablet, trådløs |
| Egenskaber | Programmerbare knapper, Focus Pro optisk sensor, symmetrisk design |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Præstation | 750 tommer pr. sekund, 70 G maksimum acceleration, 90 millioner klik |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



