Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 4.4 cm |
| Bredde | 6.8 cm |
| Oversigt | Højrehåndet |
| Vægt | 63 g |
| Dybde | 12.8 cm |
| Ergonomisk design | Ja |
| Enhedstype | Mus |
| Gaming | Ja |
| Farve | Sort |
| Producent | Razer |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | USB dongle, grip tape, USB-kabel (type-C til type-A) Speedflex, USB dongle adapter |
INDGANGSUDSTYR
| Bevægelsesopløsning | 30000 dpi |
| Antal knapper | 5 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Grænseflade | Bluetooth, USB |
| Egenskaber | 5 programbare knapper, Razer Hyperspeed Wireless-teknologi, Razer Speedflex Cable, polytetrafluoroethylene (PTFE) feet, Focus Pro optisk sensor, Razer 3.-gen. optisk musekontakt, hukommelsesprofil ombord |
| Præstation | 90 millioner klik, 70 G maksimum acceleration, 750 tommer pr. sekund |
BATTERI
| Standby-tid | Op til 90 timer |
Razer DeathAdder V3 Pro (RZ01-04630100-R3G1) er en avanceret trådløs gaming-mus designet til seriøse gamere, der søger høj præcision og komfort. Denne mus kombinerer en letvægtig konstruktion med ergonomisk design, hvilket gør den ideel til længere spilsessioner. Den har en optisk sensor med en imponerende dpi på op til 30.000, hvilket sikrer utroligt præcise bevægelser uanset overflade.







