Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 27.8 cm |
| Bredde | 12 cm |
| Integrerede Komponenter | USB hub (2-ports), digital til analog audioomformer |
| Produkttype | Stativ |
| Vægt | 460 g |
| Dybde | 12 cm |
| Beregnet til | Hovedtelefoner, headset |
| Farve | Kviksølvshvid |
| Producent | Razer |
TILSLUTNINGER
| Tilslutninger | 2 x USB - 4-PIN USB, type A Lydindgang - 3,5 mm mini jack |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.