Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Antal taster | 79 |
| Højde | 2.034 cm |
| Bredde | 28.48 cm |
| Egenskaber | USB hub |
| Vægt | 269 g |
| Dybde | 12.161 cm |
| Placering og layout | QWERTZ tysk |
| Grænseflade | USB |
| Enhedstype | Tastatur |
| Producent | Raspberry |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 3 x USB 2.0 |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | FCC |
| Udstyr inkluderet | Micro-USB til USB-kabel |
| Farve | Grå, sort |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
