Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | RAPOO |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 27 mm |
| Bredde | 64 mm |
| Vægt | 62 g |
| Dybde | 100 mm |
DESIGN
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Violet |
STRøMSTYRING
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | AA |
| Batteriets levetid | 9 måned(er) |
| Strømkilde | Batterier |
EMBALLERINGSDATA
| Antal pr. pakke | 1 stk |
MUS
| Bevægelsesopløsning | 1300 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Rulle type | Hjul |
| Antal rullehjul | 1 |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Stille klik | Ja |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Formål | Kontor |
| Certificering | CE |
| Antal knapper | 3 |
| Bluetooth-version | 5.0 |
ERGONOMISK
| Fungerer på alle overflader | Ja |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
SYSTEMKRAV
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iOS |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

