
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Understøttet grænseflade | SATA-300 / SAS |
| Egenskaber | Dataindikator, strømindikator |
| Understøttet Form Faktor | 3, 5" til 2, 5" |
| Produktmateriale | Stål |
| Enhedstype | Ramme |
| Farve | Sort |
| Producent | RaidSonic |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Kompatibel bås | 1 x ekstern 3.5" |
| Båse | 1 x hot-swap - 2.5" |
| Interface | 2 x SATA 6Gb/s / SAS - SATA |
| Tilslutninger | 1 lager - Serial ATA-600 / SAS |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play |
CONTROLLER-FOR-LAGRING
| Processor | Uden CPU |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


