
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Understøttet Form Faktor | 3,5" til 2,5" |
| Maksimal højde for harddisk | 15 mm |
| Produktmateriale | ABS plastic |
| Enhedstype | Ramme |
| Farve | Sort |
| Producent | RaidSonic |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Kompatibel bås | 1 x intern 3.5" x 1/3H |
| Båse | 1 x intern - 2.5" |
| Interface | 1 x SATA 6Gb/s - SATA kombi |
| Tilslutninger | 1 x SATA 6Gb/s - 22 pin Serial ATA |
DIVERSE
| Monteringspakke | Inkluderet |
| Egenskaber | Anti-shock harddisk, SATA hot swap-support |
| Udstyr inkluderet | Skruer |
CONTROLLER-FOR-LAGRING
| Processor | Uden CPU |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

