Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Harddiskens formfaktorkompatibilitet | 2.5" |
| Understøttet grænseflade | SATA-600 / SAS |
| Egenskaber | 4 cm køleblæser |
| Maksimal højde for harddisk | 15 mm |
| Produktmateriale | Metal |
| Enhedstype | Hus til lagringsenhed |
| Farve | Sort |
| Producent | RaidSonic |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 41.3 |
| Bredde | 146 |
| Vægt | 697.8 |
| Dybde | 154.2 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Kompatibel bås | 1 x ekstern 5.25" x 1/2H |
| Båse | 2 x hot-swap - 2.5" 1 x frontadgang - 5, 25" Slim Line |
| Interface | 3 x SATA 6Gb/s / SAS |
| Tilslutninger | 3 x SATA 6Gb/s / SAS - 7 pin Serial ATA |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | RoHS, REACH |
| Egenskaber | Vibrationsdæmper, LED indikator, Active Power Technology (APT) |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Vægt ved forsendelse | 723 g |
CONTROLLER-FOR-LAGRING
| Processor | Uden CPU |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

