Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Harddiskens formfaktorkompatibilitet | 2,5" / 3,5" delt |
| Egenskaber | Drive carrier muliggør installering af hot-swap |
| Produktmateriale | Rustfrit stål, ABS plastic |
| Enhedstype | Holder til lagringsenhed (caddy) |
| Producent | RaidSonic |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Kompatibel bås | 1 x hot-swap 5.25" |
| Båse | 1 x intern - 2, 5" / 3, 5" delt |
CONTROLLER-FOR-LAGRING
| Processor | Uden CPU |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
