Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Materiale | Aluminium |
| Vægt | 9 kg |
| Farve | Sort, sølv |
| Pakkeindhold | Skruer, USB-kabel, unbrakonøgle, skrivebordsklemme, øjemontering, audiokabel |
| Producent | RaidSonic |
AV-MøBLER
| Type | Monteringssæt |
| Anbefalet brug | 3 skærme |
| Placering/montering | Skrivebord, skrivebordsmonterbar |
| Hældning | -90° til 90° |
| Panorering | -90° til 90° |
| Maks. byrdevægt | 21 kg |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Anbefaltet Display Størrelse | Op til 32" |
| Rotation | -180° til 180° |
| Justeringer | Hæld, dreje, rotation |
| Kabeladministration | Easy Cable Management |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


