Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Fås i farverne | Sort |
| Højde | 3 cm |
| Bredde | 18.2 cm |
| Produkttype | Dockingstation |
| Vægt | 214 g |
| Dybde | 7.8 cm |
| Producent | RaidSonic |
EFFEKT
| Nødvendig spænding | AC 100 - 240 V / DC 5 V |
| Strømenhed | Strømforsyningsadapter |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 2 x SuperSpeed USB 3.0 - 9 pin USB Type A 1 x mikrofon - Indgang/mikrofon - minitelefon 3,5 mm 1 x hovedtelefoner - udgang/hovedtelefoner - minitelefon 3,5 mm 2 x video - HDMI - 19 pin HDMI Type A 1 x netværk - 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 4 x USB 2.0 - 4 pin USB Type A 1 x SuperSpeed USB 3.0 - 9 pin USB Type B |
DIVERSE
| Medfølgende ledninger | 1 x USB 3.0 Type B til Type-C/Type A-kabel - ekstern - 1 m |
| Egenskaber | Lodret retning |
NETVæRK
| Dataforbindelsesprotokol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Apple MacOS, Microsoft Windows |
VIDEO
| Maks. opløsningdetaljer | 1920 x 1080 - 60 Hz (HDMI1 ogd HDMI2 samtidigt) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


