
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Audioformater | PCM |
| Højde | 9 cm |
| Bredde | 6.5 cm |
| Lydsupport | Ja: indbyggede to mikrofoner |
| Vægt | 197 g |
| Dybde | 6.5 cm |
| Connectivity teknologi | Med ledning |
| Enhedstype | Webcam |
| Producent | RaidSonic |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Porte | USB 2.0 - 4 pin USB Type A |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play |
| Medfølgende ledninger | 1 x USB-kabel - integreret - 1.7 m |
| Farve | Sort |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Microsoft Windows, Apple MacOS, Android |
KAMERA
| Type | Farve |
| Max digital video opløsning | 1920 x 1080 |
| Egenskaber | Wide Dynamic Range (WDR) |
| Videooptagelse | 1920 x 1080 @ 30 fps 1280 x 720 @ 30 fps 1280 x 960 @ 30 fps 800 x 600 @ 30 fps 640 x 480 @ 30 fps 320 x 240 @ 30 fps |
| Digital videoformat | MJPEG, H.264 |
| Video Modes | 1080p |
BILLEDSENSOR
| Type | CMOS |
INTERFACE
| Computergrænseflade | USB 2.0 |
OBJEKTIVKONSTRUKTION
| Fokusindstilling | Automatisk |
| Vandret synsfelt (grader) | 90 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
