Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Harddiskens formfaktorkompatibilitet | 2.5" |
| Understøttet grænseflade | SATA 3 Gb/s |
| Egenskaber | Dataindikator, strømindikator, EasySwap Mechanism |
| Produktmateriale | Plastik, aluminium |
| Enhedstype | Lagrings mobil rack |
| Farve | Sort |
| Producent | RaidSonic |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Kompatibel bås | 1 x ekstern 3.5" |
| Båse | 1 x hot-swap - 2.5" |
| Interface | 1 x SATA 3Gb/s - SATA |
| Tilslutninger | 1 lager - Serial ATA-300 - 7 pin Serial ATA |
DIVERSE
| Medfølgende ledninger | 1 x Seriel ATA kabel |
CONTROLLER-FOR-LAGRING
| Processor | Uden CPU |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


