
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Harddiskens formfaktorkompatibilitet | 3.5" |
| Understøttet grænseflade | SATA-600 / SAS |
| Egenskaber | Dataindikator, strømindikator, tastelås, drive carrier muliggør installering af hot-swap, vibreringsbeskyttelse, EasySwap Mechanism |
| Produktmateriale | Rustfrit stål, aluminium |
| Enhedstype | Lagrings mobil rack |
| Farve | Sort |
| Producent | RaidSonic |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Kompatibel bås | 1 x intern 5.25" |
| Båse | 1 x hot-swap - 3.5" |
| Interface | 1 x SATA 6Gb/s / SAS - SATA kombi |
| Tilslutninger | 1 x SATA 6Gb/s - 22 pin Serial ATA |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play |
| Medfølgende ledninger | 1 x Seriel ATA kabel - intern |
| Egenskaber | NSS (Non-Scratch SATA) stikforbindelse, gummipakning, robust konstruktion |
| Udstyr inkluderet | 2 sikkerhedsnøgler, 4x skruer |
CONTROLLER-FOR-LAGRING
| Processor | Uden CPU |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



