
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Harddiskens formfaktorkompatibilitet | 2.5" |
| Egenskaber | Dataindikator, skrivebeskyttelseskontakt |
| Maksimal højde for harddisk | 15 mm |
| Produktmateriale | Aluminium |
| Enhedstype | Lagringspakning - ekstern |
| Farve | Sort |
| Host Bus | USB 3.0 |
| Producent | RaidSonic |
EFFEKT
| Strømkilde | USB bus |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Båse | 1 x intern - 2.5" |
| Interface | 1 x SATA 6Gb/s - SATA (intern) |
| Tilslutninger | 1 x USB 3.0 - 10 pin Micro-USB Type B |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play |
| Medfølgende ledninger | 1 x USB 3.0 kabel - ekstern |
| Udstyr inkluderet | Silikone HDD værn |
CONTROLLER-FOR-LAGRING
| Understøttede enheder | Harddisk, solid state drev |
| Interface | SATA 6Gb/s |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

