
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Egenskaber | 2 blæsere, strømindikator, statusindikator til blæser, tastelås |
| Understøttet Form Faktor | 5, 25" til 4 x 2, 5" |
| Produktmateriale | Metal, aluminium |
| Enhedstype | Ramme |
| Farve | Sort |
| Producent | RaidSonic |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Kompatibel bås | 1 x intern 5.25" |
| Båse | 4 x hot-swap - 2.5" |
| Interface | 4 x SATA 6Gb/s |
| Tilslutninger | 4 x SATA 6Gb/s - 7 pin Serial ATA |
DIVERSE
| Medfølgende ledninger | 4 x Seriel ATA kabel |
| Egenskaber | NSS (Non-Scratch SATA) stikforbindelse |
| Udstyr inkluderet | 2 adgangstaster, skruer |
CONTROLLER-FOR-LAGRING
| Processor | Uden CPU |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


