Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Type | Trådløs |
| Grænseflade | Bluetooth 5.0 |
| Højde | 1.2 cm |
| Bredde | 30.75 cm |
| Vægt | 350 g |
| Dybde | 14.8 cm |
| Indgangsudstyr | Med integreret brudindikator |
| Placering og layout | QWERTY Nordisk |
| Max. arbejdsafstand | Op til 10 m. |
| Tastaturteknologi | Saks |
| Enhedstype | Tastatur - ergonomisk (delt) |
| Producent | R-Go Tools |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play |
| Udstyr inkluderet | Opladningskabel (1, 5 m) |
| Farve | Hvid |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| Inkluderet software | R-Go Break |
| OS nødvendig | Apple MacOS, Linux, Windows |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


