Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Trådløs modtager | Trådløs modtager (USB) |
| Højde | 7.9 cm |
| Bredde | 9.3 cm |
| Oversigt | Venstrehåndet |
| Vægt | 134 g |
| Dybde | 11 cm |
| Ergonomisk design | Ja |
| Produktmateriale | Plastik |
| Enhedstype | Mus |
| Producent | R-Go Tools |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | USB |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play |
| Udstyr inkluderet | Mikro-USB kabel (1 m) |
INDGANGSUDSTYR
| Bevægelsesopløsning | 2400 dpi |
| Grænseflade | 2.4 GHz |
| Antal knapper | 5 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Egenskaber | Scrollhjul, vertikalt håndtag |
| Præstation | Realtids sensitivitets-switching 400/800/1200/1600/2400 dpi |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Apple MacOS, Linux, Microsoft Windows |
BATTERI
| Kapacitet | 600 mAh |
| Teknologi | Litiumion |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 14 cm |
| Højde ved forsendelse | 9.2 cm |
| Bredde ved forsendelse | 11.2 cm |
| Vægt ved forsendelse | 342 g |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


