Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 7.62 cm |
| Bredde | 8.38 cm |
| Oversigt | Højrehåndet |
| Vægt | 96.4 g |
| Dybde | 10.4 cm |
| Ergonomisk design | Ja |
| Produktmateriale | Plastik |
| Enhedstype | Lodret mus |
| Farve | Sort |
| Producent | R-Go Tools |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Opladningskabel |
INDGANGSUDSTYR
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Grænseflade | Bluetooth 5.0 |
| Antal knapper | 3 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Egenskaber | Scrollhjul, omstillelig opløsning, genoplader |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Præstation | Realtime sensitivity switching 800/1200/1600 dpi |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Apple MacOS, Microsoft Windows, Linux |
BATTERI
| Driftstid (op til) | 50 time(r) |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| Produktgenbrugt indhold | 100 % - lavet af genbrugt plastik |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

