Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 7 cm |
| Bredde | 7.7 cm |
| Oversigt | Højrehåndet |
| Vægt | 86 g |
| Dybde | 9.4 cm |
| Ergonomisk design | Ja |
| Produktmateriale | Plastik |
| Enhedstype | Lodret mus |
| Farve | Sort |
| Producent | R-Go Tools |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Opladningskabel |
INDGANGSUDSTYR
| Bevægelsesopløsning | 2400 dpi |
| Grænseflade | Bluetooth 5.0 |
| Antal knapper | 5 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Egenskaber | Rullehjul, omstillelig opløsning, genoplader |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Præstation | Realtids sensitivitets-switching 400/800/1200/1600/2400 dpi |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Apple MacOS, Linux, Microsoft Windows |
BATTERI
| Teknologi | Litiumion |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| Produktgenbrugt indhold | 100 % - lavet af genbrugt plastik |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


