Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | USB |
| Højde | 0.9 cm |
| Bredde | 28.5 cm |
| Vægt | 310 g |
| Dybde | 13.9 cm |
| Placering og layout | QWERTY USA |
| Aftageligt kabel | Ja |
| Enhedstype | Tastatur |
| Producent | R-Go Tools |
DIVERSE
| Farve | Sort |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Apple MacOS, Linux, Microsoft Windows |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

