Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Type | Trådløs |
| Grænseflade | Bluetooth 5.0 |
| Højde | 1.02 cm |
| Bredde | 28.5 cm |
| Vægt | 312 g |
| Dybde | 14 cm |
| Placering og layout | QWERTZ tysk |
| Max. arbejdsafstand | Op til 10 m. |
| Tastaturteknologi | Saks |
| Enhedstype | Tastatur - ergonomisk |
| Producent | R-Go Tools |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Opladningskabel |
| Farve | Hvid |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| Inkluderet software | R-Go Break |
| OS nødvendig | Apple MacOS, Linux, Microsoft Windows |
BATTERI
| Driftstid (op til) | 140 time(r) |
| Type | Genopladelig |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 16.3 cm |
| Højde ved forsendelse | 2.54 cm |
| Bredde ved forsendelse | 32 cm |
| Vægt ved forsendelse | 510 g |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
