Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Enhedstype | Strømforsyningsadapter - ekstern |
| Producent | Qoltec |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 29 |
| Bredde | 150 |
| Vægt | 309 |
| Dybde | 51 |
DIVERSE
| Medfølgende ledninger | Strømkabel - integreret |
| Egenskaber | Beskyttelse mod overophedning, overspændingsbeskyttelse, overbelastningsbeskyttelse, kortslutnings beskyttelse |
STRøMENHED
| Nødvendig frekvens | 50 - 60 Hz |
| Max. elektrisk strøm | 4.62 A |
| Udgangspænding | 19.5 V |
| Strømkapacitet | 90 Watt |
| Indgangspænding | AC 100-240 V |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


