Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| MAC adresse table størrelse | 8K indtastningshukommelse |
| Overensstemmelsesstandarder | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az |
| Pakningstype | Desktop 1U |
| Jumborammesupport | 9KB |
| Statusindikatorer | Strøm, PoE, link/aktivitet |
| Egenskaber | Datatransport, DHCP-understøttelse, auto-negotiation, VLAN-understøttet, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), gem og send, halv dupleksmodus, fuld dupleksmodus, metalkabinet, 8KV ESD Protector (lufthulsafladning), 6KV ESD Protector (kontaktafladning), EEE |
| Præstation | Skift af stofbåndbredde: 40 Gbps Skift af produktion: 29.76 Mpps |
| Enhedstype | Switch - 20 porte - ikke administreret |
| Undertype | Gigabit Ethernet |
| Power Over Ethernet (PoE) | PoE+ |
| Porte | 16 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 10/100/1000 + 2 x 1000Base-X SFP |
| PoE-budget | 185 W |
| Producent | PLANET |
EFFEKT
| Strømforbrug ved drift | 201 Watt |
| Nødvendig spænding | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strømenhed | Intern strømforsyning |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 44 |
| Bredde | 180 |
| Vægt | 1810 |
| Dybde | 280 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 16 x 1000Base-T RJ-45 PoE+ - 30 W 2 x 1000Base-T RJ-45 2 x 1000Base-X SFP |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | FCC Part 15 A |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


