Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Ørespids: 3.41 cm x 2 cm x 2.18 cm Opladningsetui: 6.25 cm x 2.4 cm x 4.56 cm |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | Sprøjtsikker |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 51 g |
| Funktioner | Berøringskontrol |
| Farve | Sort |
| Producent | Philips |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 6 time(r) |
| Kapacitet | 40 mAh |
| Genopladningstid | 2 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig - Litium-polymer |
| Run Time detaljer | Løbende playback: op til 6 timer Løbende playback (med inkluderet opladningsetui): op til 26 timer |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IPX5 |
| Udstyr inkluderet | 3 par ørepropper (lille, mellem, stor), opladningsbase (460 mAh) |
| Kabeloplysninger | USB-C kabel - aftagelig - 50 cm |
MIKROFON
| Med mikrofoner | 2 |
| Formfaktor | Indbygget |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB (kun strøm) (USB Type-C) |
FJERNBETJENING
| Styring | Stemmeassistent |
LYDUDGANG
| Impedans | 16 Ohm |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Bluetooth-profiler | Hands-Free Profile (HFP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth audiocodec | SBC |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.2 |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Følsomhed | 101.5 dB |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Blænder | 10 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Maks. inputstrøm | 5 mW |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Stemmekontrolleret | Indirekte |
| Kommunikationsteknologi | Bluetooth |
| Intelligent assistent | Google Assistant-klar, Siri-klar |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

