Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 19 cm |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Pakningstype | Boks |
| Bredde | 16.5 cm |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs - 3, 5 mm jackstik |
| Vægt | 145 g |
| Dybde | 3.8 cm |
| Farve | Sort |
| Producent | Philips |
EFFEKT
| Genopladningstid | 2 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig - Litium-polymer |
| Run Time detaljer | Løbende playback (aktiv støjannullering fra): op til 30 timer Løbende playback (aktiv støjannullering til): op til 25 timer |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Bærepose |
| Kabeloplysninger | USB-C kabel - aftagelig Kabel til hovedtelefon - 1.2 m |
MIKROFON
| Formfaktor | Indbygget |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB (kun strøm) (USB Type-C) Hovedtelefoner (3,5 mm mini jack) |
FJERNBETJENING
| Styring | Volumenkontrol, afspil/pause, stemmeassistent, besvar opkald |
KABEL
| Aftageligt kabel | Ja |
LYDUDGANG
| Impedans | 32 Ohm |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Bluetooth-profiler | Hands-Free Profile (HFP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) |
| Hovedtelefoner koptype | Lukket |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth audiocodec | SBC |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.0 |
| Følsomhed | 112 dB |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Blænder | 32 mm |
| Maks. inputstrøm | 20 mW |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

