Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Til producentens hjemmeside | www.philips.com |
| Kontakt producent | www.philips.dk/c-w/support-home/kontakt-... |
| Produktbeskrivelse | Philips NeoPix 120 (NPX120) - LCD-projektor - bærbar |
| Lysstyrke | 100 lumen |
| Opløsning | 1280 x 720 |
| Native Aspect Ratio | 16:9 |
| Lampetype | Hvid LED |
| Højttalere | Højtaler(e) - integreret |
| Dimensioner (B x D x H) | 22.5 cm x 19 cm x 10.2 cm |
| Vægt | 1.55 kg |
| Indbygget udstyr | Stereohøjttalere |
| Enhedstype | LCD-projektor - 720p |
| Producent | Philips |
| Varenummer | 3140855 |
| Model | NPX120/INT |
| Ean | 7640186961592 |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 102 |
| Bredde | 225 |
| Vægt | 1550 |
| Dybde | 190 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x HDMI - 19 pin HDMI Type A 1 x lydudgang - mini-phone stereo 3.5 mm 1 x USB - 4 pin USB Type A |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | CEC |
| Udstyr inkluderet | 2 x AAA batterier, fjernstyring |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Vægt ved forsendelse | 2.62 kg |
VIDEOINDGANG
| Video-interfacer | HDMI |
OBJEKTIV
| Keystone korrektionsretning | Lodret |
| Fokustype | Manuelt |
MEDIA-PLAYER
| Operativsystem | Linux |
| Processor | V53 |
PROJEKTOR
| Billedstørrelse | 165 cm |
| Maks. synkroniseringshastighed (V x H) | 60 Hz |
| Native Aspect Ratio | 16:9 |
| Opløsning | HD - 1280 x 720 |
| Egenskaber | Noise Reduction, Digital Zoom, integreret medieafspiller, forseglet optisk motor, objektivbeskyttelse |
| Styring og justeringer | Keystone korrektion |
| Rækkeviddeforhold | 1.47:1 |
| Lampetype | Hvid LED |
| Lysstyrke | 100 lumen |
HøJTTALERE
| Type | Integreret |
| Udgangseffekt/kanal | 5 Watt |
| Lydudgangsmodus | 2, 1 surroundkanal |
| Højttalere | 2 x blandet kanal |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
