
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Fås i farverne | Sort, mørk sølv |
| Operativsystem | Intet operativt system |
| Audioformater | WAV, PCM |
| Type digital-afspiller | Flashbaseret |
| Produkttype | Stemmeoptager |
| USB Specifikation Version og Hastigheder | USB 2.0 |
| Producent | Philips |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play |
| Udstyr inkluderet | USB-kabel |
MIKROFON
| Type | Mikrofon - indbygget |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) USB 2.0 |
BATTERI
| Driftstid (op til) | 42 time(r) |
| Antal inkluderet | 2 |
| Batteri | 2 x AAA type |
SYSTEMKRAV
| Yderligere krav | USB-port |
| OS nødvendig | Apple MacOS X 10.0, Microsoft Windows 7, Windows 8, Windows 10 |
BILLEDSKæRM
| Type | LCD - monokrom |
| Diagonal størrelse | 1.3" |
| Opløsning | 112 x 112 |
| Display menu-sprog | Engelsk, Fransk, Italiensk, Russisk, Spansk |
HøJTTALERSYSTEM
| Driverdetaljer | Højttaler: 1 |
| Højttalere | 1 x højttaler - indbygget - 750 - 18000 Hz |
LYDSYSTEM
| Hukommelseskort maks. understøttet størrelse | 32 GB |
| Intern hukommelse | 8 GB |
| Filsystem understøttet | 8 GB |
| Audiospecifikationer | Digital afspiller - responstid: 750 - 18000 Hz |
| Funktioner | Digital afspiller, digital voice recorder |
| Understøttede Flash Hukommelses Kort | microSD |
| Ekstra egenskaber | Afspilningshastighedskontrol, stemmeaktiveret, opgraderbar firmware, noter, tastaturlås-funktion, støjreduktion |
DIGITAL-AFSPILLER-(OPTAGER)
| Understøttet bithastighed | 8 - 384Kbps |
| Stemmeaktiveringsmodus | Ja |
| Optagelsestid | 48 timer - HQ (High Quality), 146 timer - SP (Standard Play), 583 timer - LP (Long Play) |
| Egenskaber | A-B gentagelse, optagelse med et klik |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
