
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 0.2 cm |
| Bredde | 2 cm |
| Produkttype | Batteri |
| Vægt | 2 g |
| Dybde | 2 cm |
| Lokalisering | Belgien, Bulgarien, Tjekkiet, Estland, Litauen, Ukraine, Rumænien, Ungarn, Slovakiet, Letland, Østrig, Danmark, Finland, Frankrig, Tyskland, Italien, Nederlandene, Norge, Polen, Portugal, Rusland, Spanien, Sverige, Schweiz, United Kingdom, Grækenland, Tyrkiet, Irland |
| Producent | Philips |
BATTERI
| Forsynet spænding | 3 V |
| Type | CR2016 |
| Kapacitet | 75 mAh |
| Teknologi | Litium |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.