Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Maskinopvaskbar | Aftagelige dele |
| Materiale | Plastik |
| Egenskaber | 360° drejebund, trådløs tapning, varm mælkeskummer, kold mælkeskummer |
| Produkttype | Mælkeskummer |
| Kopkapacitet | 2 |
| Overfladebelægning | Anti-klæbebelægning |
| Volumen | 120 ml |
| Farve | Dyb sort |
| Producent | Philips |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 200 |
| Bredde | 130 |
| Dybde | 130 |
DIVERSE
| Udvendige Funktioner | Antislip fødder |
KRAFT
| Spænding | 220 - 240 V / 50 Hz |
| Strømforbrug | 500 W |
| Ledningslængde | 0.75 m |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


