Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Philips |
| Varenummer | 3174994 |
| Model | 929003573601 |
| Ean | 8719514491229 |
| Til producentens hjemmeside | www.philips.com |
| Kontakt producent | www.philips.dk/c-w/support-home/kontakt-... |
| Produktbeskrivelse | Philips Hue White and Color Ambiance Lustre - LED-lyspære - form: P45 - E14 - 5.1 W - 16 millioner farver - 2000-6500 K |
| Lyskildetype | LED-lyspære |
| Form | P45 |
| Stiktype | E14 |
| Wattforbrug | 5.1 W |
| Energieffektivitetsklasse | F |
| Oplysningsfarve | 16 millioner farver |
| Farvetemperatur | 2000-6500 K |
| Lysstyrke | 470 lumen |
| Dæmpbar | Ja |
| Intelligent assistent | Cortana, Google Assistant, Alexa |
| Platform | Apple HomeKit |
| Kommunikationsteknologi | Bluetooth, Zigbee |
| Påkrævet spænding | AC 220 - 240 V |
| Påkrævet frekvens | 50/60 Hz |
MåL-OG-VæGT
| Diameter | 45 mm |
| Længde | 77 mm |
| Vægt | 42 |
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 7.2 cm x 5.5 cm x 17.4 cm / 80 g |
DIVERSE
| Pakke | Hængeboks |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
| Hubkompatibilitet | Philips Hue Bridge |
| Platform | Apple HomeKit |
| Understøttet værtsenhedsplatform | iOS, Android |
| Kommunikationsteknologi | Bluetooth, Zigbee |
| Intelligent assistent | Cortana, Google Assistant, Alexa |
LYSKILDE
| Type | LED-lyspære |
| Form | P45 |
| Stiktype | E14 |
| Wattforbrug | 5.1 W |
| Energieffektivitetsklasse | F |
| Energiforbrug per 1000 t | 6 kWt |
| Strømfaktor | 0.5 |
| Oplysningsfarve | 16 millioner farver |
| Farvetemperatur | 2000-6500 K |
| Farverenderingsindeks | 80 |
| Lysstyrke | 470 lumen |
| Dæmpbar | Ja |
| Levetid | 25000 timer |
| Skift cyklusser | 50000 |
| Funktioner | Omgående fuldt lys |
STRøMKRAV
| Påkrævet spænding | AC 220 - 240 V |
| Påkrævet frekvens | 50/60 Hz |
| Strømforbrugs-stand by | 0.5 Watt |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



