
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Varenummer | 2991077 |
| Model | 929002994901 |
| Ean | 8719514339965 |
| Til producentens hjemmeside | www.philips.com |
| Kontakt producent | www.philips.dk/c-w/support-home/kontakt-... |
| Produktbeskrivelse | Philips Hue White and Color Ambiance Gradient Base Kit - lysrem - LED - 20 W - 2000-6500 K - afrundet - hvid |
| Lyskildetype | LED |
| Farve | Hvid |
| Wattforbrug | 20 W |
| Farvetemperatur | 2000-6500 K |
| Lysstyrke | 1800 lumen |
| Dæmpbar | Ja |
| Intelligent assistent | Google Assistant, Alexa - indirekte |
| Platform | Hue |
| Kommunikationsteknologi | Bluetooth |
| Påkrævet spænding | AC 220 - 240 V |
| Brugsmodusser | Lys, forårsblomst, savanne-solnedgang, smaragd-ø |
| Form | Afrundet |
| Let omslagstype | Spreder |
| Produkttype | Lysrem |
| Funktioner | Selvklæbende, indendørs brug, Android-kompatibel, iOS-kompatibel, fleksibel, skærbar, appkontrolleret, kan forlænges (op til 10 m) |
| Producent | Philips |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 55 |
| Bredde | 145 |
| Vægt | 420 |
| Længde | 2 m |
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 21.9 cm x 14 cm x 7.2 cm / 590 g |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP20 |
| Dækfarve | Hvid |
| Inkluderet tilbehør | Strømforsyning, strømstik |
| Produktmateriale | Silikone |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Kompatibilitetsapplikation | Philips Hue App |
| Platform | Hue |
| Stemmekontrolleret | Indirekte |
| Kommunikationsteknologi | Bluetooth |
| Hubkompatibilitet | Philips Hue Bridge |
| Intelligent assistent | Google Assistant, Alexa |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
LYSKILDE
| Wattforbrug | 20 W |
| Type | LED |
| Levetid | 25000 timer |
| Indbygget LED-lampe | Ja |
| Dæmpbar | Ja |
| Farvetemperatur | 2000-6500 K |
| Lysstyrke | 1800 lumen |
STRøMKRAV
| Påkrævet spænding | AC 220 - 240 V |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




