Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Philips |
| Varenummer | 2764095 |
| Model | 929001243702 |
| Ean | 8718696578797 |
| Til producentens hjemmeside | www.philips.com |
| Kontakt producent | www.philips.dk/c-w/support-home/kontakt-... |
| Pæreeffekt | 100 W |
| Pasform/dække type | R7s |
| Pæreform | Lineær |
| Lysstrøm | 1600 lm |
| Pære levetid | 15000 t |
| Ækvivalent pæreeffekt | 100 W |
| Lysfarve | Hvid |
| Farvetemperatur | 3000 K |
| Farve-gengivelse (CRI) | 80 |
| Lysudbytte | 114, 29 lm/W |
| Produktfarve | Sølv |
| Pærestrøm | 74 mA |
| Indgangsspænding | 220 - 240 V |
| Indgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Vægt | 95 g |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220-240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Energieffektivitetsklasse (gammel) | A+ |
| Energiforbrug (1000 timer) | 14 kWh |
| Antal | 1 |
| Opstartstid | 0, 5 sek./side |
| Farvekonsistens | <6 steps |
| Farvekode | 830 |
PRæSTATION
| Pæreeffekt | 100 W |
| Pasform/dække type | R7s |
| Pæreform | Lineær |
| Lysstrøm | 1600 lm |
| Pære levetid | 15000 t |
| Ækvivalent pæreeffekt | 100 W |
| Lysfarve | Hvid |
| Farvetemperatur | 3000 K |
| Farve-gengivelse (CRI) | 80 |
| Lysudbytte | 114, 29 lm/W |
| Produktfarve | Sølv |
ANDRE-FUNKTIONER
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220-240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Energieffektivitetsklasse (gammel) | A+ |
| Energiforbrug (1000 timer) | 14 kWh |
VæGT-&-STøRRELSER
| Vægt | 95 g |
STRøMSTYRING
| Pærestrøm | 74 mA |
| Indgangsspænding | 220 - 240 V |
| Indgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
TEKNISKE-DETALJER
| Antal | 1 |
| Opstartstid | 0, 5 sek./side |
| Farvekonsistens | <6 steps |
| Farvekode | 830 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

