Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Model | 915005734601 |
| Ean | 8718696170793 |
| Til producentens hjemmeside | www.philips.com |
| Kontakt producent | www.philips.dk/c-w/support-home/kontakt-... |
| Produktbeskrivelse | Philips Hue White and Color Ambiance Play - lysbarre - LED - 6.6 W - 16 millioner farver - 2000-6500 K - hvid (pakke med 2) |
| Lyskildetype | LED |
| Antal pr. pakke | 2 (specifikationer er for enkelt genstande) |
| Farve | Hvid |
| Wattforbrug | 6.6 W |
| Wattforbrugs-ækvivalent | 42 W |
| Oplysningsfarve | 16 millioner farver |
| Farvetemperatur | 2000-6500 K |
| Lysstyrke | 530 lumen |
| Antal LEDer | 1 |
| Intelligent assistent | Alexa - indirekte |
| Platform | Apple HomeKit, Google Home, Hue |
| Kommunikationsteknologi | Zigbee |
| Påkrævet spænding | AC 100 - 240 V |
| Påkrævet frekvens | 50 - 60 Hz |
| Funktioner | Beskyttelsesklasse I, fjernstyret, EyeComfort |
| Produkttype | Lysbarre |
| Dæmper | Ja |
| Producent | Philips |
| Varenummer | 2675622 |
DIVERSE
| Inkluderet tilbehør | Strømadapter, dobbeltsidet monteringstape, monteringsklemmer |
| Pakke | Boks |
| Overensstemmelsesstandarder | IP20 |
| Dækfarve | Hvid |
| Produktmateriale | Syntetisk |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Hub | Påkrævet |
| Platform | Apple HomeKit, Google Home, Hue |
| Stemmekontrolleret | Indirekte |
| Kommunikationsteknologi | Zigbee |
| Hubkompatibilitet | Philips Hue Bridge |
| Intelligent assistent | Alexa |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
LYSKILDE
| Wattforbrug | 6.6 W |
| Type | LED |
| Antal LEDer | 1 |
| Levetid | 25000 timer |
| Wattforbrugs-ækvivalent | 42 W |
| Indbygget LED-lampe | Ja |
| Farvetemperatur | 2000-6500 K |
| Lysstyrke | 530 lumen |
| Oplysningsfarve | 16 millioner farver |
STRøMKRAV
| Påkrævet spænding | AC 100 - 240 V |
| Påkrævet frekvens | 50 - 60 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



