| HDR-format | HDR10 |
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Pixel pr. tomme | 109.68 |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Backlight-teknologi | WLED |
| Diagonal størrelse | 34" |
| Skærmbelægning | Blændfri, 3H Hard Coating, Dis 25 % |
| Standard opløsning | WQHD 3440 x 1440 (DisplayPort: 180 Hz, HDMI: 100 Hz) |
| Farvespektrum | 94% DCI-P3 (CIE 1976), 125% sRGB (CIE 1931), 105% NTSC (CIE 1976), 103% Adobe RGB (CIE 1976) |
| Lodret opdateringshastighed | 48 - 180 Hz |
| Vægt | 7.33 kg |
| Formatforhold | 21:9 |
| Energiklasse (HDR) | Klasse G |
| Responstid | 0, 5 ms (MPRT med SmartResponse), 0, 03 ms (grå-til-grå), 1 ms (grå-til-grå med SmartResponse) |
| Kontrastforhold | 4000:1 |
| OSD sprog | Brasiliansk portugisisk, Tjekkisk, Hollandsk, Engelsk, Fransk, Finsk, Tysk, Græsk, Ungarsk, Italiensk, Japansk, Koreansk, Portugisisk, Polish, Russisk, Spansk, Svensk, Kinesisk (forenklet), Kinesisk (traditionelt), Tyrkisk, Ukranisk |
| Energimærke QR-kode URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1997883 |
| Energiklasse | Klasse F |
| Vandret opdateringshastighed | 30 - 255 kHz |
| Farve | Brunsort |
| Pixel Pitch | 0.23175 mm |
| Egenskaber | 3-sidet kantløs, Low Input Lag, SmartContrast, LowBlue Mode, Flicker Free-teknologi, EasySelect Menu Toggle Key, SmartImage Game, FPS Mode, Racing Mode, RTS Mode, Smart Frame, Smart Cross Hair, Mega Infinity Dynamic Contrast Ratio, sRGB Mode, Delta E<2 kalibrering, SmartUniformity 93-105 %, EasyRead, Adaptive-Sync teknologi, Shadow Boost-teknologi, SmartResponse, delbillede, billedopdeling, MultiView |
| Dimensioner (B x D x H) | 80.8 cm x 25.1 cm x 46.4 cm - med stander (højeste position) |
| Farve support | 1, 07 milliarder farver |
| Paneltype | Fast VA |
| Kurvet skærm | Ja (1500R) |
| Gaming | Ja |
| Lysstyrke | 300 cd/m² |
| Producent | Philips |