Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Formatforhold | 16:9 |
| Energiklasse (HDR) | Klasse G |
| OSD sprog | Brasiliansk portugisisk, Tjekkisk, Hollandsk, Engelsk, Finsk, Fransk, Tysk, Græsk, Ungarsk, Italiensk, Japansk, Koreansk, Polish, Portugisisk, Russisk, Spansk, Kinesisk (forenklet), Svensk, Tyrkisk, Kinesisk (traditionelt), Ukranisk |
| Farve | Hvid |
| Egenskaber | Low Input Lag, LowBlue Mode, Flicker Free-teknologi, SmartImage Game, FPS Mode, Racing Mode, RTS Mode, Smart Cross Hair, SmartContrast, Delta E<2 kalibrering, SmartUniformity 93-105 %, EasyRead, Shadow Boost-teknologi, Motion Blur Reduction, Ambiglow, Compact Ergo Base |
| Gaming | Ja |
| Producent | Philips |
| HDR-format | HDR10 |
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Pixel pr. tomme | 93.24 |
| Backlight-teknologi | WLED |
| Diagonal størrelse | 32" |
| Skærmbelægning | Blændfri, 3H Hard Coating, Dis 25 % |
| Standard opløsning | QHD 2560 x 1440 (DisplayPort: 180 Hz, HDMI: 144 Hz) |
| Farvespektrum | 88% Adobe RGB, 92% DCI-P3, 120% sRGB, 106% NTSC |
| Lodret opdateringshastighed | 48 - 180 Hz |
| Vægt | 8.17 kg |
| Adaptive-Sync teknologi | AMD Adaptive-Sync |
| Responstid | 0.5 ms |
| Kontrastforhold | 3500:1 |
| Energiklasse | Klasse F |
| Vandret opdateringshastighed | 30 - 270 kHz |
| Pixel Pitch | 0.2724 mm |
| Dimensioner (B x D x H) | 70.9 cm x 31.1 cm x 59.3 cm - med stander (højeste position) |
| Farve support | 16, 7 millioner farver (8-bit) |
| Paneltype | Fast VA |
| Kurvet skærm | Ja (1500R) |
| Synlig diameter | 31.5" |
| Vandret synsvinkel | 178 |
EFFEKT
| Strømforbrugs-stand by | 0.5 Watt |
| Strømforbrug (fra-tilstand) | 0.3 Watt |
| Indgangspænding | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug HDR (Til-tilstand) | 62 kWh/1000 t |
| Strømforbrug (Typisk) | 31.4 Watt |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 32 kWh/1000 t |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner & vægt detaljer | Med stander (højeste position) - bredde: 70.9 cm - dybde: 31.1 cm - højde: 59.3 cm - vægt: 8.17 kg Uden stander - bredde: 70.9 cm - dybde: 9.6 cm - højde: 42.6 cm - vægt: 6.14 kg |
DIVERSE
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington-sikkerhedsåbning |
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 50, 000 time(r) |
| Overensstemmelsesstandarder | RoHS, Kviksølv-fri, PVC-free, BFR-fri, HDCP 1.4, HDCP 2.2, Plug and Play, DDC/CI |
| Egenskaber | Slot sikkerhedslås (kabel lås sælges separat), tekstureret finish, genbrugelig indpakning |
| Medfølgende ledninger | 1 x DisplayPort kabel 1 x HDMI-kabel |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 22.6 cm |
| Højde ved forsendelse | 52.7 cm |
| Bredde ved forsendelse | 90 cm |
| Vægt ved forsendelse | 10.97 kg |
FORBINDELSE
| Interface | 2 x HDMI DisplayPort Audio line-ud (mini-jackstik) |
MEKANISK
| Justeringer til display-position | Tilt, drejbar, højde |
| Drejevinkel | 60 |
| Højde justering | 130 mm |
| Tiltvinkel | -5/+20 |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



