Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Indbygget udstyr | USB-hub, 5,0 megapixel kamera |
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Pixel pr. tomme | 92.56 |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Backlight-teknologi | WLED |
| Diagonal størrelse | 24" |
| Skærmbelægning | Blændfri, 3H Hard Coating, Dis 25 % |
| Standard opløsning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 ved 75 Hz |
| Farvespektrum | 120.9% sRGB (CIE 1931), 104.8% NTSC (CIE 1976) |
| Lodret opdateringshastighed | 48 - 75 Hz |
| Vægt | 4.37 kg |
| Formatforhold | 16:9 |
| Responstid | 4 ms (grå-til-grå), 1 ms (MPRT) |
| Kontrastforhold | 1000:1 |
| OSD sprog | Ungarsk, Tjekkisk, Kinesisk (traditionelt), Kinesisk (forenklet), Ukranisk, Brasiliansk portugisisk, Engelsk, Tysk, Fransk, Italiensk, Portugisisk, Polish, Finsk, Svensk, Russisk, Spansk, Hollandsk, Græsk, Tyrkisk, Japansk, Koreansk |
| Energimærke QR-kode URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1082784 |
| Energiklasse | Klasse F |
| Vandret opdateringshastighed | 30 - 85 kHz |
| Farve | Sort med tekstur |
| Pixel Pitch | 0.2745 mm |
| Egenskaber | SmartContrast, spilmodus, Smart Frame, FPS Mode, SmartImage Game, Mega Infinity Dynamic Contrast Ratio, Low Blue Light Mode, Flicker Free-teknologi, RTS Mode, Adaptive-Sync teknologi, EasySelect Menu Toggle Key, EasyRead, sRGB Mode, Racing Mode |
| Dimensioner (B x D x H) | 54 cm x 19.8 cm x 49.4 cm - med stander |
| Farve support | 16, 7 millioner farver |
| USB-strømlevering | 65 Watt |
| Paneltype | IPS |
| Synlig diameter | 23.8" |
| Lysstyrke | 300 cd/m² |
| Producent | Philips |
EFFEKT
| Strømforbrugs-stand by | 0.5 Watt |
| Strømforbrug (fra-tilstand) | 0.3 Watt |
| Indgangspænding | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug (Typisk) | 24.2 Watt |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 22 kWh/1000 t |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner & vægt detaljer | Med stander (højeste position) - bredde: 54 cm - dybde: 19.8 cm - højde: 49.4 cm - vægt: 4.37 kg Uden stander - bredde: 54 cm - dybde: 4.3 cm - højde: 33.6 cm - vægt: 2.71 kg |
DIVERSE
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 50,000 time(r) |
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play, FCC Klasse B-certificeret, ICES-003, CB, DDC/CI, RoHS, ISO 9241-307, TUV Bauart, CU-EAC, BFR-fri, PVC-free, Kviksølv-fri, EAEU RoHS |
| Egenskaber | Slot sikkerhedslås (kabel lås sælges separat) |
| Medfølgende ledninger | 1 x HDMI-kabel 1 x USB-C til USB-C/USB-A-kabel |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington-sikkerhedsåbning |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| Inkluderet software | Philips SmartControl |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 14.3 cm |
| Højde ved forsendelse | 52.6 cm |
| Bredde ved forsendelse | 60 cm |
| Vægt ved forsendelse | 7.65 kg |
AUDIO
| Type | Højtalere - stereo |
| Udgangseffekt/kanal | 5 Watt |
FORBINDELSE
| Interface | HDMI DisplayPort 1.2 USB-C 3,2 Gen 1 upstream/DisplayPort Alt Mode med Power Delivery (strøm op til 65 W) 3 x USB-C 3.2 nedstrøm USB-C 3.2 nedstrøm (hurtigtopladende) Audio line-ud |
MEKANISK
| Justeringer til display-position | Højde, pivot (rotering), tilt |
| Højde justering | 130 mm |
| Tiltvinkel | -5/+20 |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm |
| Rotationsvinkel | 180 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



