Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Indbygget udstyr | USB-hub |
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Pixel pr. tomme | 92.56 |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Backlight-teknologi | WLED |
| Diagonal størrelse | 24" |
| Skærmbelægning | Blændfri, 3H Hard Coating, Dis 25 % |
| Standard opløsning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 ved 100 Hz |
| Lodret opdateringshastighed | 48 - 100 Hz |
| Vægt | 4.68 kg |
| Formatforhold | 16:9 |
| Adaptive-Sync teknologi | AMD Adaptive-Sync |
| Responstid | 1 ms (MPRT) |
| Kontrastforhold | 1300:1 |
| OSD sprog | Brasiliansk portugisisk, Tjekkisk, Hollandsk, Kinesisk (traditionelt), Kinesisk (forenklet), Finsk, Svensk, Tysk, Fransk, Græsk, Ungarsk, Italiensk, Japansk, Koreansk, Polish, Portugisisk, Russisk, Spansk, Tyrkisk, Ukranisk, Engelsk |
| Energiklasse | Klasse E |
| Vandret opdateringshastighed | 30 - 115 kHz |
| Farve | Sort med tekstur |
| Pixel Pitch | 0.2745 mm |
| Egenskaber | Wide Viewing Angle, SmartImage Game, EasyRead, Flicker Free-teknologi, LowBlue Mode, integreret kabeladministration |
| Dimensioner (B x D x H) | 54.2 cm x 18.7 cm x 44.2 cm - med stander (højeste position) |
| Farve support | 16, 7 millioner farver |
| Paneltype | IPS |
| Synlig diameter | 23.8" |
| Producent | Philips |
EFFEKT
| Strømforbrugs-stand by | 0.5 Watt |
| Strømforbrug (fra-tilstand) | 0.3 Watt |
| Indgangspænding | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug (Typisk) | 18.3 Watt |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 18 kWh/1000 t |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner & vægt detaljer | Med stander (højeste position) - bredde: 54.2 cm - dybde: 18.7 cm - højde: 44.2 cm - vægt: 4.68 kg Uden stander - bredde: 54.2 cm - dybde: 4.5 cm - højde: 31.6 cm - vægt: 3.06 kg |
DIVERSE
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 50,000 time(r) |
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play, DDC/CI, RoHS, Kviksølv-fri, BFR-fri, PVC-free |
| Egenskaber | Slot sikkerhedslås (kabel lås sælges separat), 100 % genbrugelig indpakning |
| Medfølgende ledninger | 1 x HDMI-kabel 1 x USB-C til USB-C kabel |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington-sikkerhedsåbning |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 14.1 cm |
| Højde ved forsendelse | 39.1 cm |
| Bredde ved forsendelse | 73 cm |
| Vægt ved forsendelse | 6.97 kg |
AUDIO
| Type | Højtalere - stereo |
| Udgangseffekt/kanal | 2 Watt |
FORBINDELSE
| Interface | HDMI (HDCP 1.4) USB-C (HDCP 1.4) Audio line-ud (mini-jackstik) 2 x USB |
MEKANISK
| Justeringer til display-position | Tilt, højde |
| Højde justering | 100 mm |
| Tiltvinkel | -5/+20 |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



