Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Skydegrip/minitrefod/selfiestang |
| Vægt | 166 g |
| Producent | PGYTECH |
PAKKEINDHOLD
| Pakkeindhold | (1) x skydegrip/minitrefod (1) x mobiltelefonholder |
STATIV-MED-BEN
| Maks. driftshøjde | 55.5 cm |
| Egenskaber | Folde-ud ben, teleskoparm |
| Min. driftshøjde | 23.5 cm |
| Understøttet udstyr | Mobiltelefon |
HOVED
| Trefodsmontering | 1/4"-20 skrue |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

