Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dybde ved forsendelse | 17 cm |
| Højde ved forsendelse | 8.6 cm |
| Vægt | 611 g |
| Bredde ved forsendelse | 25.1 cm |
| Vægt ved forsendelse | 719 g |
| Tilbehørstype | Tilbehørssæt |
| Producent | PGYTECH |
PAKKEINDHOLD
| Pakkeindhold | (1) x skydegrip/minitrefod/selfiestav - PGYTECH Action Camera Extension Pole Tripod (1) x remmontering - PGYTECH Strap Holder (1) x monteringsadapter - PGYTECH Data Port to Universal Mount (1) x drejeledsbeskytter (1) x bæretaske (1) x skærmbeskytter |
TILBEHøR
| Beregnet til | Action-kamera |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

