Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 3.8 cm |
| Bredde | 4.6 cm |
| Produkttype | Stander |
| Vægt | 20 g |
| Dybde | 4.6 cm |
| Producent | PGYTECH |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 6.8 cm |
| Højde ved forsendelse | 2.9 cm |
| Bredde ved forsendelse | 6.8 cm |
| Vægt ved forsendelse | 37.3 g |
STATIV-MED-BEN
| Understøttet udstyr | Action-kamera |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

