Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 16.5 cm |
| Bredde | 41 cm |
| Materiale | Polypropylen, etylenvinylacetat (EVA) |
| Vægt | 2.7 kg |
| Dybde | 33 cm |
| Producent | PGYTECH |
BæRETASKE
| Min. temperatur | -25 °C |
| Type | Hårdt hylster |
| Anbefalet brug | Til drone |
| Beskyttelse | Vandtæt, stødsikker |
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 42.5 cm x 35.5 cm x 19.5 cm / 3.4 kg |
| Maks. temperatur | 90 °C |
| Ekstra rum | Filtre, dronetilbehør, 4x x batterier, propeller, oplader, opladningshub, dronecontroller |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

