Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 7.7 cm |
| Bredde | 8.4 cm |
| Materiale | Silicagel |
| Vægt | 17 g |
| Dybde | 3.3 cm |
| Farve | Rød |
| Producent | PGYTECH |
BæRETASKE
| Type | Taske |
| Anbefalet brug | Til actionkamera |
| Udstyr inkluderet | Objektivdæksel |
| Bærerem | Lanyard |
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 15.3 cm x 5.2 cm x 11.2 cm / 94.2 g |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

