Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Passer til OEM fabrikants delnr. | Patriot PVV564G640C32K |
| Opgraderingstype | Generisk |
| Højde | 43 mm |
| Kapacitet | 68719476736 |
| Bredde | 137 mm |
| Vægt | 52 g |
| Dybde | 7 mm |
| Producent | Patriot |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | FCC, RoHS, BSMI, UKCA |
| Farvekategori | Sort, sølv, rød |
HUKOMMELSE
| Spænding | 1.4 V |
| Type | DRAM hukommelsessæt |
| Søgetids Timinger | CL32 (32-40-40-84) |
| Egenskaber | Aluminium varme spreder, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0), termisk sensor, indbygget Power Management IC (PMIC), ikke bufferet |
| Hastighed | 6400 MHz (PC5-51200) |
| RAM-ydelse | SPD - 4800 MHz - 1.1 V - CL40 - 40-40-40-77 Intel Extreme Memory Profiles (XMP) - 6200 MHz - 1.35 V - CL42 - 42-46-46-86 Intel Extreme Memory Profiles (XMP) - 6000 MHz - 1.35 V - CL36 - 36-36-36-76 |
| Model | DIMM 288-PIN |
| Modul Højde (tommer) | 1.69 |
| Teknologi | DDR5 SDRAM |
| Dataintegritetskontrol | On-die ECC |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


