Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Ørespids: 2.2 cm x 2.5 cm x 3.4 cm / 4.2 g Opladningsetui: 6.2 cm x 2.5 cm x 4.5 cm / 34 g |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | Vandresistent |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Producent | Panasonic |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 6 time(r) |
| Kapacitet | 45 mAh |
| Genopladningstid | 2.5 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig - Litium-polymer |
| Run Time detaljer | Løbende afspilning (AAC): op til 6 timer Løbende afspilning (AAC) (med inkluderet opladningsetui): op til 26 timer Løbende afspilning (SBC): op til 6 timer Løbende afspilning (SBC) (med inkluderet opladningsetui): op til 26 timer |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Bluetooth Class 2, IPX4 |
| Udstyr inkluderet | 3 pairs of earpieces (S, M, L), opladningsbase (400 mAh) |
| Kabeloplysninger | USB-C til USB-A kabel - aftagelig - 20 cm |
MIKROFON
| Driftsmåde af mikrofon | Mono |
| Formfaktor | Indbygget |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB (kun strøm) (USB Type-C) - på opladningsetui |
FJERNBETJENING
| Styring | Spring nummer over, besvar opkald |
LYDUDGANG
| Bluetooth-profiler | Hands-Free Profile (HFP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth audiocodec | SBC, AAC |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.3 |
| Lydeffekter | XBS |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Blænder | 10 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Stemmekontrolleret | Indirekte |
| Intelligent assistent | Google Assistant, Siri |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
SPORING
| Sensorer | Berøringssensor |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


