Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 4.45 cm |
| Produkttype | Batteri |
| Vægt | 11.2 g |
| Producent | Panasonic |
BATTERI
| Forsynet spænding | 1.5 V |
| Type | AAA type |
| Antal inkluderet | 48 |
| Egenskaber | Kviksølvsfri, kadmiumfri, blyfri |
| Teknologi | Alkalisk |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


