Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 109 mm |
| Bredde | 58 mm |
| Beskyttelse | Stødresistent |
| Produkttype | Funktionstelefon |
| Dækfarve | Rød |
| Dybde | 23 mm |
| Integrerede Komponenter | LED-lommelygte |
| Formfaktor | Mappe (flip) |
| Producent | Panasonic |
| Varenummer | 3215086 |
| Model | KX-TU 550 EXR |
| Ean | 5025232950850 |
| Til producentens hjemmeside | www.panasonic.com |
| Kontakt producent | www.panasonic.com/dk/kontakt-os.html |
| Produktbeskrivelse | Panasonic KX-TU550 - rød - 4G funktionstelefon - GSM |
| Skærm | LCD-skærm - 240 x 320 pixels - 2.8" - TFT |
| Egenskaber | LED-lommelygte |
| Hukommelse | RAM 64 MB |
| Understøttede hukommelseskort | microSDHC åbning - op til 32 GB |
| Hovedkamera | 1, 2 Megapixel |
| Serviceudbyder | Ikke specificeret |
| SIM-kort | Enkelt-SIM - nano SIM |
| Trådløs grænseflade | Bluetooth |
| Meddelelsesservice | SMS, MMS |
| Stikforbindelser | 3, 5 mm headsetstik, USB-C |
| Taletid | Op til 444 minutter |
| Standby-tid | Op til 300 timer |
| Farve | Rød |
| Dimensioner (B x D x H) | 58 mm x 23 mm x 109 mm |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | HAC (Hearing Aid Compatible), MIL-STD 810G 516 |
| Udstyr inkluderet | Oplader-holder, strømadapter, fjernelsesværktøj til SIM-kort |
| Også inkluderet | 128 MB |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB - 24 pin USB-C Hovedtelefoner - 3,5 mm mini jack |
HUKOMMELSE
| Understøttede Flash Hukommelses Kort | microSDHC, microSD - op til 32 GB |
| RAM | 64 MB |
BATTERI
| Kapacitet | 1400 mAh |
| Genopladningstid | 3.3 time(r) |
| Teknologi | Litiumion |
| Taletid | 444 minutter |
| Standby-tid | 300 timer |
| Run Time detaljer | Tal (2G): op til 444 min. Tal (3G): op til 420 min. Tal (4G): op til 276 min. Standby: op til 300 timer |
KOMMUNIKATIONER
| 2G Bånd | 900 GSM, 1800 GSM |
| 4G LTE Bånd | Bånd 1, Bånd 3, Bånd 7, Bånd 8, Bånd 20, Bånd 38 |
| 4G LTE-frekvens | FDD 2100, FDD 1800+, FDD 2600, FDD 900, FDD 800 DD, TDD 2600 |
| 3G UMTS Bånd | Bånd 1, Bånd 8 |
| Trådløs grænseflade | Bluetooth 5.0 |
| Bluetooth profiler | HFP, OPP, A2DP, PBAP |
| 3G UMTS-frekvens | 2100, 900 |
| Dataoverførsel | VoLTE, FDD-LTE, TDD-LTE |
MOBILTELEFON
| SIM-korttype | Nano SIM |
| Teknologi | WCDMA (UMTS) / GSM |
| Antal SIM-kort | Enkelt-SIM |
| Generation af mobilt bredbånd | 4G |
| Serviceudbyder | Ikke specificeret |
SKæRM
| Type | LCD-skærm |
| Diagonal størrelse | 2.8" |
| Teknologi | TFT |
| Maks. lysstyrke | 240 cd/m² |
| Display opløsning | 240 x 320 pixels |
| Visning af sprog | Ungarsk, Tjekkisk, kroatisk, slovakisk, Engelsk, Tysk, Fransk, Italiensk, Polish, Russisk, Spansk, Hollandsk, Græsk, Tyrkisk, Bulgarsk, Lettisk, Litauisk, Estisk, Serbisk, Rumænsk |
HOVEDKAMERA
| Sensoropløsning | 1,2 Megapixel |
MEDIEAFSPILLER
| Digitale lydstandarder understøttet | WAV, MP3, AMR-WB, AMR-NB |
BESKEDER-&-INTERNET
| Meddelelsesservice | SMS, MMS |
TELEFON-EGENSKABER
| Sensorere | Gangsensor |
| Ekstra egenskaber | SOS-knap, LED-statusindikatorer, bagbelyst tastatur |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
